سرمایه گذاری


کد خدمت: 148 - تاریخ انتشار 13 مرداد 1400 - 11:37
gogmkcm4.jpg
فرصت سرمایه گذاری ویژه

سرمایه گذاری ویژه پزشکان و پرستاران 

طرف قرارداد با صندوق رفاه نظام پزشکی و باشگاه رفاهی پرستاری

خرید سهام هتل مرکوری جزیره زیبای کیش

پروژه پنج ستاره مرکوری

هتل مرکوری در موقعیت استراتژیکی بسیار عالی از نظر دید و منظره و در نزدیکی به دریا با دسترسی های بسیار عالی و خوب در مرکزیت  مکان های تجاری کیش قرار گرفته است ، که حتی با حدود تقریبی 10 دقیقه مسیر پیاده می توان به قلب مراکز تجاری کیش دسترسی پیدا کرد و فاصله ای کمتر از 1500 متر با ساحل زیبای خلیج فارس در جزیره کیش یکی از دیگر فرصتهای مکانی این هتل می باشد.

هتل مرکوری در قطعه زمینی جزیره ای مساحت 10.300 متر مربع قرار دارد و دورتا دور آن مسیر سواره و خیابان می باشد و از راه دسترسی بسیار خوبی برخوردار است و از تراکم و همسایگی و دیوار به دیوار با هتل های دیگر و یا مراکز تجاری و مزاحمت های آن ها به دور بوده و همین امر باعث ایجاد فضایی دلنشین و آرام با رفاه مسافرین در آینده خواهد بود.

مساحت حیاط این هتل نسبت به زیربنای آن بسیار مناسب می باشد که می توان با فضاهای سبز زیبا ایجاد فضاهای نشیمن و لند اسکیپ زیبایی تلفیق نمود با پوشش گیاهی متناسب با اقلیم جزیره کیش تزئین نمود و باغ گل آرایی های زیبایی رو اجرا نمود.

با توجه به سایت پلان مجموعه می توان گفت که راه های دسترسی خدماتی که کاملاً از مسیر رفت و آمد مسافران جدا بوده و هیچگونه تداخلی نخواهد داشت که این نیز یکی از رکن ها و پتانسیل های سایت مرکوری می باشد .

سازه منحصر به فرد این هتل با مساحت 17.300 متر مربع ، در طراحی حجم هتل کمک نموده که بیشترین نور و دید تمامی اتاق ها و سوییت های هتل به دریا به سادگی صورت پذیرد و پله ای بودن حجم هتل امکان ایجاد روف گاردن های بسیار زیبا در هر طبقه و دید زیبا به داخل محوطه و نبود اشرافیت سایت های اطراف به هتل یکی دیگر از مزیت های سایت می باشد.

این هتل دارای 140 اتاق که 8 اتاق رویال آن به گونه ای طراحی شده است که تاکنون نمونه آن ها در جزیره کیش مشابهی ندارد و به همراه باغ استوایی آن ، یکی از شاخصه های بسیار مهم و منحصر به فرد این هتل می باشد.

جهت مشاهده کامل خدمت و دریافت معرفی نامه باید عضو باشید یا وارد حساب خود شوید (عضویت | ورود)

نظرات خوانندگان


ثبت نظر


جهت ثبت نظر باید عضو باشید یا وارد حساب خود شوید (عضویت | ورود)
آخرین خدمات

تور های  داخلی و آسیایی نورروز 99

اقساطی سفر کنید

تورهای خارجی نوروز99
تورهای خارجی نوروز99
19 بهمن 1398 - 10:6

اقساطی سفر کنید

بیمه 24
بیمه 24
12 بهمن 1398 - 16:41

ارائه کلیه خدمات بیمه

شرایط ویژه خرید مبلمان ،تشک خواب،فرش

شرایط ویژه خرید مبلمان ،تشک خواب،فرش

فروش اقساطی گوشی همراه HUAWEI

فروش اقساطی گوشی همراه HUAWEI ویژه پرستاران شرایط پرداخت به صورت 20 درصد نقد و اقساط 6 ماهه